DE EN Anbieter/Datenschutz
UnternehmenInnovationVerantwortungKarriereInvestorenPresseProdukte
KarriereJobsuche
Villamosmérnök a felületkezelő üzem légtechnikai berendezéseinek karbantartási területére
Aufgaben
  • A komplex rendszertechnikai hibák elemzése, valamint társosztályokkal intézkedések meghatározása/ végrehajtása
  • Aktív együttműködés a termelési részlegekkel a felületkezelő üzemben
  • Komplex hibák esetén a karbantartás támogatása hibaelhárításban
  • A technológia, valamint folyamatainak elemzése, optimalizálása és kiértékelése, fejlesztése, a technológiához kapcsolódó újdonságok nyomonkövetése, valamint azok integrálásának vizsgálata
  • A központi szabványosított előírások (ECM) átültetése, valamint ezek folyamatos ellenőrzése és továbbfejlesztése a gyárban
  • Technológiai támogató szolgáltatások megvalósítása az ipar 4.0 területén
  • Oktatási koncepciók létrehozása a felületkezelő üzemben dolgozók számára
  • Pótalkatrészek kezelése a különböző technológiákkal kapcsolatban
  • Költséghatékonysági és javító intézkedések megvalósítása a saját részlegen belül
  • Projekttémákban való aktív részvétel vagy komplett projektek önálló irányítása a felületkezelő üzemben
  • A karbantartási tervek folyamatos fejlesztése, optimalizálása
Qualifikationen
  • Felsőfokú villamosmérnöki vagy mérnökinformatikus végzettség és a technológiához kapcsolódó többéves szakmai tapasztalat
  • Többéves karbantartói szakterületen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Analitikus-projektszemlélet
  • PLC ismeret
  • Aktív magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Németországi kiküldetés vállalása esetenként
  • Jó kapcsolatteremtő, koordináló és moderáló készség a munkacsoportban
  • Rugalmasság, terhelhetőség és problémamegoldó képesség
  • Előny: SAP ismeretek, Siemens S7 PLC ismeret, állapotfelügyeleten alapuló karbantartási módszerek ismerete, EX képesités, levegőkondicionálással kapcsolatos tapasztalatok, PID szabályzás ismerete, hajtástechnikai ismeretek

Miért éri meg a Mercedes-Benz kecskeméti gyárában dolgozni? *

  • Versenyképes alapbér
  • Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás - tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
  • Heimbüro lehetőség - munkakörtől függően
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • Letelepedési támogatás
  • Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat
  • Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
  • Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • A német és/vagy angol nyelv mindennapos használata
  • Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
  • Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
  • Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha
  • Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészséghónap: gyümölcsosztás, vitaminosztás, influenza elleni oltás, egészségnevelő, prevenciós előadások)
  • Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Benefits
Mit­arbeiter­rabatte möglich
Mit­arbeiter Events
Mit­arbeiter­handy möglich
Gesund­heits­maß­nahmen
Betriebs­arzt
Kantine, Café
Barriere­frei­heit
Gute An­bindung
Park­platz
Essens­zulagen
Coaching
KontaktMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. LogoMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
Mercedes út 16000 KecskemétDetails zum Standort
Join us