DE EN Anbieter/Datenschutz
UnternehmenInnovationVerantwortungKarriereInvestorenPresseProdukte
KarriereJobsuche
Szerszámkarbantartó munkatárs a présüzemben
Aufgaben
  • A hidegalakító présszerszámok vizsgálata és ellenőrzése az utasítások, rajzok, működési leírások alapján
  • Szerszámalkatrészek elkészítése a rendelkezésre álló gyártási lehetőségek, eszközök kihasználásával, rajzok alapján
  • A hidegalakító présszerszámok hibaanalízise, javítási és karbantartási műveletek végrehajtása, dokumentálása
  • A hidegalakító présszerszámokkal kapcsolatos logisztikai feladatok ellátása.
  • Préselt termékeket -, szerszámokat érintő módosításokban való részvétel.
  • A hidegalakító présszerszámok dokumentációk, szerelési tervek, működési leírások, stb alapján szerelése, karbantartása, és azok működőképességének ellenőrzése, vizsgálata
  • Az egyes szerszámelemek (vágó -, hajlító -, lyukasztóelemek stb.) az általános fémmegmunkálási műveletek (pl. esztergálás, fúrás, stb.) segítségével történő önálló karbantartása
  • Az egyes szerszámelemek különböző hegesztési eljárásokkal (MIG/MAG, TIG/WIG, Lézer) történő javítása
  • Új termékek bevezetésénél szerszámok átvételében, illetve bedolgozásában való részvétel
  • Karbantartási mérnökökkel, technikusokkal való szoros együttműködés
Qualifikationen

Követelmények:

Befejezett szerszámkészítői végzettség, vagy ezen a területen szerzett több éves munkatapasztalat

Előny a különböző hegesztési eljárásokban szerzett szakmai tapasztalat

Csapatmunkára való képesség és hajlandóság, bevethetőség, gyors, önálló munkavégzés

Kifejezetten erős minőségközpontú szemlélet a mindennapi munkavégzés során

Alapvető számítógépes ismeretek (Word, Excel, termelés támogató rendszerek)

Személyes, és szakmai fejlődés iránti igény

Miért éri meg a Mercedes-Benz kecskeméti gyárában dolgozni? *

    Versenyképes alapbér

    Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás - tömegközlekedés esetében 100% támogatás)

    Heimbüro lehetőség - munkakörtől függően

    Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből

    Letelepedési támogatás

    Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat

    Lendületes, stabil, nemzetközi környezet

    Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek

    A német és/vagy angol nyelv mindennapos használata

    Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél

    Kollektív élet- és balesetbiztosítás

    Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)

    Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára

    Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha

    Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészséghónap: gyümölcsosztás, vitaminosztás, influenza elleni oltás, egészségnevelő, prevenciós előadások)

    Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk

    *A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

    Stabil munkahely, szakmai fejlődés és kimagasló juttatási csomag - ezeket biztosítja számodra a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár.
    Hasznosítsd nálunk tudásod és szakmai tapasztalatod, és csatlakozz folyamatosan bővülő csapatunkhoz!

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, regisztrálj jelölti adatbázisunkba, valamint töltsd fel magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

    Benefits
    Mit­arbeiter­rabatte möglich
    Mit­arbeiter Events
    Mit­arbeiter­handy möglich
    Gesund­heits­maß­nahmen
    Betriebs­arzt
    Kantine, Café
    Barriere­frei­heit
    Gute An­bindung
    Park­platz
    Essens­zulagen
    Coaching
    KontaktMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. LogoMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
    Mercedes út 16000 KecskemétDetails zum Standort
    Join us