DE EN Anbieter/Datenschutz
UnternehmenInnovationVerantwortungKarriereInvestorenPresseProdukte
KarriereJobsuche
Méréstechnikus (határozott idejű)
Aufgaben
  • A karosszéria és kisebb alegységek 3D-CNC méréseinek előkészítése, végrehajtása és kiértékelése
  • Mérési jegyzőkönyvek készítése és egyeztetése a szakterülettel
  • Mérések előkészítése, végrehajtása, kiértékelése probléma analízis keretén belül, CAD adatok, műszaki rajzok, grafikonok alapján és a mérési eredmények megvitatása a szakterülettel
Qualifikationen
  • Legalább technikusi végzettség
  • Tapasztalat és jártasság a méréstechnika területén előnyt jelent
  • Felhasználó szintű MS-Office ismeret
  • Képesség csapatmunkára és önálló, felelősségteljes munkavégzésre
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Német vagy angol nyelv ismerete nem elvárás, de előnyt jelent
  • Darus vizsga előnyt jelent

Miért éri meg a Mercedes-Benz kecskeméti gyárában dolgozni? *

  • Versenyképes alapbér
  • Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás - tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
  • Heimbüro lehetőség - munkakörtől függően
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • Letelepedési támogatás
  • Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat
  • Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
  • Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • A német és/vagy angol nyelv mindennapos használata
  • Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
  • Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
  • Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha
  • Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészséghónap: gyümölcsosztás, vitaminosztás, influenza elleni oltás, egészségnevelő, prevenciós előadások)
  • Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Benefits
Mit­arbeiter­rabatte möglich
Mit­arbeiter Events
Mit­arbeiter­handy möglich
Gesund­heits­maß­nahmen
Betriebs­arzt
Kantine, Café
Barriere­frei­heit
Gute An­bindung
Park­platz
Essens­zulagen
Coaching
KontaktMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. LogoMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
Mercedes út 16000 KecskemétDetails zum Standort
Join us