DE EN Anbieter/Datenschutz
UnternehmenInnovationVerantwortungKarriereInvestorenPresseProdukte
KarriereJobsuche
HR-Geschäftspartner
Aufgaben
  • Doradztwo i proponowanie managerom adekwatnych zgodnych z KP praktycznych rozwiązań dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi, relacji pracowniczych, organizacji i czasu pracy, umów i rozkładów czasu pracy oraz innych narzędzi w celu zapewnienia realizacji celów biznesowych, elastyczności produkcji i osiągnięcie planowanych volumenów produkcyjnych. Wdrażanie najlepszych praktyk i standardów koncernowych w tym zakresie
  • Zgłaszanie rozwiązań zakresie długoterminowego i krótkoterminowego planowania oraz dopasowania zasobów ludzkich do programów produkcyjnych w kontekście reagowania na zmieniające się otoczenie rynkowe.
  • Koordynowanie projektów HR i udział w projektach międzywydziałowych, ich komunikacja.
  • Koordynacja współpracy pomiędzy managerami poszczególnych działów a dedykowanymi specjalistami HR w tematach: rekrutacji, rozwoju, szkoleń, przywództwa, ergonomii, zarządzania wiekiem, opieki na ekspatami usw..
  • Współpraca z partnerami społecznymi w organizacji w powyższych tematach.
  • Przygotowywanie opracowań, prognoz oraz raportów cyklicznych i ad hoc na potrzeby Zarządu, a także działów HR w Polsce oraz w Niemczech.
  • Współpraca z Zarządem, menedżerami i innymi działami podczas wdrażania w. wym. projektów i rozwiązań.
Qualifikationen

- Wykształcenie wyższe - preferowany kierunek: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, prawo.

- Doświadczenie na tożsamym stanowisku w Dziale Personalnym.

- Bardzo dobra znajomość prawa pracy i jego praktycznego zastosowania.

- Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Power Point i Excel.

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (co najmniej poziom B2).

- Samodzielność, orientacja na osiąganie celów, umiejętność pracy w zespole i pracy projektowej.

- Wysokie standardy etyczne i moralne, rzetelność i odpowiedzialność.

Benefits
Hybrides Arbeiten möglich
Mit­arbeiter Events
Gesund­heits­maß­nahmen
Mit­arbeiter­rabatte möglich
Flexible Arbeits­zeit möglich
Mobilitäts­angebote
Kantine, Café
Gute An­bindung
Park­platz
KontaktMercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o. o. LogoMercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o. o.
Gottlieba Daimlera 559-400 JaworDetails zum Standort
Join us