DE EN Anbieter/Datenschutz
UnternehmenInnovationVerantwortungKarriereInvestorenPresseProdukte
KarriereJobsuche
Gyakornok a felületkezelő üzem gyártástervezés területén
Aufgaben
  • Megbeszélések szervezése: Időpontok egyeztetése, résztvevők meghívása
  • Protokoll írása: Megbeszélések részleteinek dokumentálása
  • Kommunikáció: Hatékony információátadás résztvevők között
  • Adminisztráció: Ütemtervek, feladat kezelők és egyéb dokumentumok létrehozása
Qualifikationen
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony a gyakorlat teljes időtartama alatt
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Gépész vagy műszaki írány előnyt jelent
  • Pontos dokumentálási képesség
  • Képesség az önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • Rugalmasság és problémamegoldó képesség
  • Német és/vagy más relevantáns nyelvi ismeret előnyt jelent

Miért éri meg a Mercedes-Benz kecskeméti gyárában dolgozni?: *

  • Versenyképes bérezés
  • Szakdolgozatírás lehetősége
  • Kötelező szakmai gyakorlat teljesítése
  • Utazási támogatás - tömegközlekedés esetében 100% támogatás
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • Heimbüro lehetőség - munkakörtől függően
  • Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
  • Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
  • Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat
  • Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
  • A német és/vagy angol nyelv mindennapos használata
  • Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha
  • Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészséghónap: gyümölcsosztás, vitaminosztás, influenza elleni oltás, egészségnevelő, prevenciós előadások)
  • Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk
  • Rugalmas időbeosztás egyetemi elfoglaltságokkal összhangban
  • Hasznos szakmai tapasztalat
  • Önálló feladatok, saját projektek
  • Német vállalati kultúra megismerése

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Stabil munkahely, szakmai fejlődés és kimagasló juttatási csomag - ezeket biztosítja számodra a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár.
Hasznosítsd nálunk tudásod és szakmai tapasztalatod, és csatlakozz folyamatosan bővülő csapatunkhoz!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, regisztrálj jelölti adatbázisunkba, valamint töltsd fel magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

Benefits
Mobilitäts­angebote
Mit­arbeiter­rabatte möglich
Mit­arbeiter­handy möglich
Betrieb­liche Alters­ver­sorgung
Gesund­heits­maß­nahmen
Mit­arbeiter Events
Coaching
Betriebs­arzt
Kantine, Café
Barriere­frei­heit
Gute An­bindung
Park­platz
KontaktMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. LogoMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
Mercedes út 16000 KecskemétDetails zum Standort
Join us