DE EN Provider/privacy
CompanyInnovationResponsibilityCareersInvestorsPressProducts
CareersJob search
Felnőttképzési szakoktató a Mercedes-Benz Akadémián (határozott idejű 2028.12.31-ig)
Tasks

Feladatok

  • A duális szakképzésben tanulók oktatásának lebonyolítása
  • Belső és külső felnőttképzési programok létrehozása és lebonyolítása
  • Magas színvonalú és hatékony képzések biztosítása
  • Oktatások tartalmának kialakítása és folyamatos aktualizálása a szakterületekkel közösen
  • Oktatásokkal kapcsolatos adminisztráció
  • Az oktatásokhoz szükséges tárgyi feltételek (eszközök, terem) megfelelő előkészítése
  • Oktatási anyagok készítése
  • Kapcsolattartás, a gyáregységekben oktatásokért felelős kollégákkal, valamint a külsős oktatási partnerekkel, iskolákkal
Qualifications

Elvárások

  • Befejezett, legalább középfokú, szakirányú műszaki végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat automatizálási vagy mechatronikai területen
  • Karbantartásban szerzett releváns tapasztalat előnyt jelent
  • Automatizálási biztonsági rendszerek ismerete előnyt jelent (pl.: biztonsági fénykapu, területi szkenner)
  • Frekvenciaváltók, PLC vezérlések ismerete előnyt jelent
  • Robotertechnik ismerete előny jelent
  • Hegesztés vagy Ragasztás technológiák magas szintű ismerete előnyt jelent
  • Egyéb tréningeken/oktatásokon való részvétel szervezőként, vagy oktatóként előnyt jelent
  • Jó szervezőkészség, logikus gondolkodásmód
  • Idegen nyelvtudás (ideális esetben német) előnyt jelent
  • Csapatmunkára alkalmasság, önálló munkavégzés, kezdeményezőkészség, türelem
  • Hajlandóság az új technológiák megismeréséhez, elsajátításához
  • Elhivatottság az oktatás és tudásátadás iránt, nagyfokú szociális empátia
  • Minimum 1 év MBMH-nál, változatlan munkakörben fennálló munkaviszony

Kollégáink szakértelmét versenyképes juttatással és alapbéren felüli csomaggal (mint pl. dolgozói biztosítás, étkezési hozzájárulás, letelepedési támogatás, 13. havi juttatás, sportolási lehetőségek) díjazzuk. Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk.

Stabil munkahely, szakmai fejlődés és versenyképes jövedelem: ezt biztosítja neked a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
Csatlakozz a folyamatosan bővülő kecskeméti csapatunkhoz és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóink gyártásához!
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el jelentkezésed magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzzal!

Benefits
Mit­arbeiter­rabatte möglich
Mit­arbeiter Events
Mit­arbeiter­handy möglich
Gesund­heits­maß­nahmen
Kantine
Betriebs­arzt
Barriere­frei­heit
Gute An­bindung
Park­platz
Essens­zulagen
Coaching
ContactMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. LogoMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
Mercedes út 16000 KecskemétDetails to location
Join us