DE EN Provider/privacy
CompanyInnovationResponsibilityCareersInvestorsPressProducts
CareersJob search
Munkavédelmi szakember
Tasks
  • A szakterületre vonatkozó jogi követelmények ismerete, betartása és betartatása
  • Munkabiztonság irányítási rendszer működtetése
  • Szakterülethez tartozó kockázat értékelések elvégzése
  • Rendszeres ellenőrzések végrehajtása
  • Üzemek munkavédelmi szempontú támogatása
  • Együttműködés az üzemorvosi szolgálattal
Qualifications
  • Befejezett munkavédelmi technikus vagy munkavédelmi mérnök tanulmányok
  • Autóipari területen szerzett munkavédelmi tapasztalat előnyt jelent
  • Jó kommunikációs készség német nyelven
  • Önállóság, rugalmasság, csapatban való munkavégzés

Miért éri meg a Mercedes-Benz kecskeméti gyárában dolgozni? *:

Versenyképes alapbér
Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás – tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
Home office lehetőség – munkakörtől függően

Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
Letelepedési támogatás

Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat
Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek
A német és/vagy angol nyelv mindennapos használata

Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél

Kollektív élet- és balesetbiztosítás
Sportolási lehetőségek (Kecskeméti fürdő, Kecskeméti és környékén megjelölt edzőtermekben)
Étkezési lehetőség minden gyár részlegben kollégák számára

Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha elérhető munkatársaink számára

Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészség hónapról (gyümölcs osztás, vitamin osztás, influenza elleni oltás, egészség prevenciós előadások)

Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk.

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Benefits
Discounts for employees possible
Events for employees
Mobile Phone possible
Health Benefits
Inhouse Doctor
Canteen, Café
Barrier-free workplace
Good public transport
Parking
Meal-Discounts
Coaching
ContactMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. LogoMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
Mercedes út 16000 KecskemétDetails to location
Join us