DE EN Provider/privacy
CompanyInnovationResponsibilityCareersInvestorsPressProducts
CareersJob search
Minőségbiztosítási mérnök a termékjóváhagyás és analízis területen
Tasks
  • Termékérettségi vizsgálatok elvégzése, vizsgálati eredmények dokumentálása új termék bevezetés során
  • Tesztutak előkészítése és támogatása illetve az eredmények/hibák dokumentálása és egyeztetése a fejlesztéssel
  • Szériában és előszériában fellépő hibák analízise és a javítóintézkedések kidolgozása, dokumentálása
  • Minőségirányitási módszerek alkalmazása a hibaelemzés során (8D, 6Sigma, stb)
  • A különböző software és hardware változások kihatásainak vevői szemmel való vizsgálata és jóváhagyása a járműveken
  • Együttműködés a gyáron belüli társterületekkel (karosszériaüzem, szerelde, logisztika), a fejlesztés képviselőivel és a partner gyárakkal
  • A minőségbiztosítás képviselete a grémiumokban, egyeztetéseken
Qualifications
  • BA-, egyetemi vagy felsőfokú mérnöki/műszaki tanulmányok (előny: járműmérnök, gyengeáramú villamosmérnök)
  • A személygépjárművek fejlesztésével, minőségirányításával vagy gyártásával kapcsolatos többéves tapasztalat
  • A minőségirányítás folyamataira, módszereire és rendszereire vonatkozó ismeretek
  • Magas szintű analitikai és strukturált megközelítés, magas szintű kezdeményezőkészség
  • Interkulturelle Kompetenz
  • MS-Office-Programme: haladó szintű használata
  • Utazási hajlandóság
  • Német nyelv kommunikációs szintű használata szóban és írásban, angol nyelv előny

Amit kínálunk

Versenyképes alapbér

Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás - tömegközlekedés esetében 100% támogatás)

Heimbüro lehetőség - munkakörtől függően

Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből

Letelepedési támogatás

Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat

Lendületes, stabil, nemzetközi környezet

Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek

A német és/vagy angol nyelv mindennapos használata

Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél

Kollektív élet- és balesetbiztosítás

Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)

Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára

Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha

Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészséghónap: gyümölcsosztás, vitaminosztás, influenza elleni oltás, egészségnevelő, prevenciós előadások)

Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Stabil munkahely, szakmai fejlődés és kimagasló juttatási csomag - ezeket biztosítja számodra a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár.
Hasznosítsd nálunk tudásod és szakmai tapasztalatod, és csatlakozz folyamatosan bővülő csapatunkhoz!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, regisztrálj jelölti adatbázisunkba, valamint töltsd fel magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

Benefits
Discounts for employees possible
Events for employees
Mobile Phone possible
Health Benefits
Inhouse Doctor
Canteen, Café
Barrier-free workplace
Good public transport
Parking
Meal-Discounts
Coaching
ContactMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. LogoMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
Mercedes út 16000 KecskemétDetails to location
Join us