DE EN Provider/privacy
CompanyInnovationResponsibilityCareersInvestorsPressProducts
CareersJob search
Logisztikai folyamattervező a különböző gyáregységekben
Tasks
  • A belső logisztikai ellátási folyamatok tervezése a karosszéria- vagy összeszerelő  üzemekben a tervezési alapelvek és kritériumok alkalmazásával, biztosítva a hatékony és biztonságos alkatrészellátást

  • Stabil és költséghatékony termelés-ellátási folyamatok tervezése, leegyeztetése az érintett szakterületekkel, továbbá a termék által indikált változások integrációja a logisztikai folyamatokba, szem előtt tartva a logisztikai stratégiát és gazdaságosságot

  • A logisztikai folyamatok folyamatos elemzése, az egyes folyamatlépések költség-tervezése és bemutatása a vezetőség felé

  • A logisztikai ellátási folyamatokhoz szükséges adatsorok összeállítása és az ellátásreleváns paraméterek beállítása és aktualizálása a logisztikai rendszerekben

  • A folyamatokhoz tartozó logisztikai eszközök, berendezések tervezése és bevezetése az adott területre

  • A logisztikai folyamatokat és berendezéseket illető képzési és oktatási koncepciók kialakításában való részvéte

Qualifications
  • Befejezett felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki tanulmányok (ideálisan műszaki menedzser, logisztikai mérnök, közgazdász, stb.)
  • Minimum 1 év logisztikai területen, ideális esetben folyamattervezői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Csapatjátékos,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Analitikus, strukturált, feladat és célorientált gondolkodásmód
  • Időszakos, külföldi tartózkodás vállalása
  • Projektfeladatokban való aktív részvételt

Miért éri meg a Mercedes-Benz kecskeméti gyárában dolgozni?: *

  • Versenyképes alapbér
  • Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás – tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
  • Home office lehetőség – munkakörtől függően
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • Letelepedési támogatás
  • Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat
  • Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
  • Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • A német és/vagy angol nyelv mindennapos használata
  • Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
  • Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
  • Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha
  • Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészséghónap: gyümölcsosztás, vitaminosztás, influenza elleni oltás, egészségnevelő, prevenciós előadások)
  • Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Stabil munkahely, szakmai fejlődés és kimagasló juttatási csomag - ezeket biztosítja számodra a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár.
Hasznosítsd nálunk tudásod és szakmai tapasztalatod, és csatlakozz folyamatosan bővülő csapatunkhoz!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, regisztrálj jelölti adatbázisunkba, valamint töltsd fel magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

Benefits
Discounts for employees possible
Events for employees
Mobile Phone possible
Health Benefits
Inhouse Doctor
Canteen, Café
Barrier-free workplace
Good public transport
Parking
Meal-Discounts
Coaching
ContactMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. LogoMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
Mercedes út 16000 KecskemétDetails to location
Join us