DE EN Provider/Privacy
CompanyInnovationResponsibilityCareersInvestorsPressProducts
CareersJob search
Projektmérnök a szállítószalag technológia területén
Tasks
  • Szállítástechnikai rendszerek átfogó tervezése, beszerzése és kivitelevése a biztonsági és gazdaságossági szempontok megtartása mellett a piaci verseny figyelembevételével
  • Követelmények megfogalmazása, ajánlatok beszerzése és kiértékelése valamint a kivitelezői megbízások koordinálása
  • Bevezetési folyamat ellenőrzése és koordinálása a technikai célok, minőség,költségek és vállalt határidők betartása érdekében
  • Kivitelezési munkák nyomon követése és átvétele
  • Műszaki kockázatok és határidőből kicsúszó átépítések időbeli felismerése
  • Hibákra vonatkozó panaszok kezelése
  • Releváns gépek- berendezések- átépítések átvételének lebonyolítása
  • Tervezési szabványok kidolgozása irányelvek alapján
  • Részvétel új módszerek-, eljárások kidolgozásában belső szabályozás szerint
  • Komplex szállítástechnikai tervezések koordinálása az ütemtervekkel összehangolva
  • Integra alapú tervezési feladatok
  • Digitális csatlakozások kiépítése/monitorozása magasabb szintű rendszerekhez (pl.I-Portál)
  • Társterületekkel való szoros együttműködés
Qualifications
  • Tanulmányok: befejezett műszaki (gépész- villamosmérnök) vagy technikusi képzés elektrotechnikai, gépész, mechatronikai vagy automatizálástechnikai területen, vagy egyéb, befejezett szakképzés megfelelő villamos/elektronikai gyakorlattal
  • Biztos szaktudás és több éves tapasztalat a szállítástechnika tervezésben vagy szállítástechnológiában, a szállítástechnikai rendszerek beszerzésében és telepítésében valamit a piacon elérhető technológiákban
  • Vonatkozó rendszerek- komponensek és biztonsági szabványok  (DIN EN ISO 13849, EN60204) ismerete
  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs és prezentációs készségek
  • Fontos a rugalmasság és a motiváció
 Miért éri meg a Mercedes-Benz kecskeméti gyárában dolgozni?: *

Versenyképes alapbér

Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás – tömegközlekedés esetében 100% támogatás)

Home office lehetőség – munkakörtől függően

Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből

Letelepedési támogatás

Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat

Lendületes, stabil, nemzetközi környezet

Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek

A német és/vagy angol nyelv mindennapos használata

Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél

Kollektív élet- és balesetbiztosítás

Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)

Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára

Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha

Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészséghónap: gyümölcsosztás, vitaminosztás, influenza elleni oltás, egészségnevelő, prevenciós előadások)

Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Stabil munkahely, szakmai fejlődés és kimagasló juttatási csomag - ezeket biztosítja számodra a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár.
Hasznosítsd nálunk tudásod és szakmai tapasztalatod, és csatlakozz folyamatosan bővülő csapatunkhoz!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, regisztrálj jelölti adatbázisunkba, valamint töltsd fel magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

Benefits
Mobility offers
Discounts for employees possible
Mobile Phone possible
Company Retirement
Health Benefits
Events for employees
Coaching
Inhouse Doctor
Canteen, Café
Barrier-free workplace
Good public transport
Parking
ContactMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. LogoMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
Mercedes út 16000 KecskemétDetails to location