DE EN Provider/privacy
CompanyInnovationResponsibilityCareersInvestorsPressProducts
CareersJob search
Gyakornok logisztikai igazgatóság és projektmenedzsment területen
Tasks

Feladatkörök:

  • A logisztikai vezető munkájának közvetlen támogatása
  • Kisebb projektfeladatok ellátása a gyakornokokkal közösen
  • Német és magyar kollégákkal való szoros kapcsolattartás (szóban és írásban)
  • Rendezvények, látogatások előkészületeinek támogatása
  • A logisztikai részleget átfogó projectk menedzselése

Miben tudsz fejlődni, mit ad Neked az MBMH?

  • Szakmai német nyelv

o Logisztikai/gazdasági szakszókincs bővülése, rövidítések megismerése

o Hatékony kommunikáció (telefonon, írásban)

  • Időmenedzsment

o A projektfeladatok határidőterve, feladatok priorizálása

o A napi működés és a projektek párhuzamos kezelése

  • Struktúra/Standardok

o Kommunikációs (és termelési) standardok, adatstruktúra

o Rendszeres megbeszélések (Tagesordnung)

o Organigrammok

o KPI-ok

  • Komplex gondolkodás, stressztűrőképesség
  • Agilis Projektmenedzsment

o Önálló ötletelés, megvalósítás: Mit hozol ki egy projektből, ha szabad kezet kapsz?

o Ciklikus menedzsment: Tervezés - Végrehajtás - Megfigyelés - Újratervzés

o Alkalmazkodás a változásokhoz a cél érdekében (gyakran változó project scope)

  • MS Alkalmazások + digitális skillek

o Teams, OneNote, Outlook, Power Point, Excel

  • Logisztikai folyamatok megismerése

o Heti rendszerességgel jelenlét a vezetői megbeszéléseken

o Milyen belülről egy autóipari OEM?

o A termelés megtekintése (pl. ipari robotok, FTF, pick by... technológiák)

  • Élmények

o Motiváló csapat, autóvezetés, Mercedes-csillag, gyárlátogatás, workshopok...

Qualifications
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Gazdasági (pl. gazdálkodási és menedzsment) mérnöki, IT, germanisztika, pszichológia szak
  • Mindestens 6 hónapos gyakornoki idő vállalása (Heti 3-5 munkanap)
  • Kiváló német nyelvtudás szóban és írásban; angol nyelv ismerete előnyt jelent
  • MS Office alkalmazások (Teams, One Note, Outlook, PowerPoint, Excel) magabiztos kezelése
  • A gyárunk iránti szenvedély és erős csapatszellem
  • Hajlandóság a folyamatos továbbfejlődésre és digitális affinitás
  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség, interkulturális érdeklődés
  • Komplexitáskezelés, strukturált gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés, motiváció, kollégákkal való együttműködés

Miért éri meg a Mercedes-Benz kecskeméti gyárában dolgozni? *

  • Versenyképes bérezés
  • Szakdolgozatírás lehetősége
  • Kötelező szakmai gyakorlat teljesítése
  • Utazási támogatás - tömegközlekedés esetében 100% támogatás
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • Heimbüro lehetőség - munkakörtől függően
  • Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
  • Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
  • Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat
  • Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
  • A német és/vagy angol nyelv mindennapos használata
  • Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha
  • Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészséghónap: gyümölcsosztás, vitaminosztás, influenza elleni oltás, egészségnevelő, prevenciós előadások)
  • Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk
  • Rugalmas időbeosztás egyetemi elfoglaltságokkal összhangban
  • Hasznos szakmai tapasztalat
  • Önálló feladatok, saját projektek
  • Német vállalati kultúra megismerése

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Benefits
Discounts for employees possible
Events for employees
Mobile Phone possible
Health Benefits
Inhouse Doctor
Canteen, Café
Barrier-free workplace
Good public transport
Parking
Meal-Discounts
Coaching
ContactMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. LogoMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
Mercedes út 16000 KecskemétDetails to location
Join us