DE EN Provider/privacy
CompanyInnovationResponsibilityCareersInvestorsPressProducts
CareersJob search
Gyakornok logisztika területen
Tasks
  • Logisztika szakmai támogatása a megvalósítási fázisban
  • Gazdaságossági és egyéb kalkulációk készítése
  • Logisztikai projektekben való közreműködés önálló feladatokkal
  • Szakmai előadások, megbeszélések előkészítése
  • Prezentációk, beszámolók elkészítése
Qualifications
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Aktív német nyelvtudás
  • 6 hónapos gyakorlati időtartam, heti min.3 munkanappal
  • Csapatszellem, önállóság, felelősségteljes munkavégzés, precizitás

Miért éri meg a Mercedes-Benz kecskeméti gyárában dolgozni?: ­*

  • Versenyképes bérezés
  • Szakdolgozatírás lehetősége
  •  Kötelező szakmai gyakorlat teljesítése
  • Utazási támogatás – tömegközlekedés esetében 100% támogatás
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • Home office lehetőség – munkakörtől függően
  • Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
  •  Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
  • Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat
  • Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
  • A német és/vagy angol nyelv mindennapos használata
  •  Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha
  • Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészséghónap: gyümölcsosztás, vitaminosztás, influenza elleni oltás, egészségnevelő, prevenciós előadások)
  • Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk
  • Rugalmas időbeosztás egyetemi elfoglaltságokkal összhangban
  • Hasznos szakmai tapasztalat
  • Önálló feladatok, saját projektek
  • Német vállalati kultúra megismerése

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Stabil munkahely, szakmai fejlődés és kimagasló juttatási csomag - ezeket biztosítja számodra a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár.
Hasznosítsd nálunk tudásod és szakmai tapasztalatod, és csatlakozz folyamatosan bővülő csapatunkhoz!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, regisztrálj jelölti adatbázisunkba, valamint töltsd fel magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

Benefits
Discounts for employees possible
Events for employees
Mobile Phone possible
Health Benefits
Inhouse Doctor
Canteen, Café
Barrier-free workplace
Good public transport
Parking
Meal-Discounts
Coaching
ContactMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. LogoMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
Mercedes út 16000 KecskemétDetails to location
Join us