DE EN Provider/Privacy
CompanyInnovationResponsibilityCareersInvestorsPressProducts
CareersJob search
Gyakornok beszerzés területen
Tasks

Feladatok:

  • Beszállítókkal és szakterületekkel való kapcsolattartás
  • Beszerzői csapat támogatása a beszerzési aktivitások és ártárgyalások előkészítésében
  • Hiányzó szerződés visszaigazolások, beszállítói értékelések nyomonkövetése
  • Beszerzésreleváns rendszerekben/adatbázisokban történő adatkezelés
  • Adatelemzés, statisztikák és prezentációk készítése
Qualifications

      Elvárások:

      • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
      • Felsőfokú, szakirányú tanulmányok
      • Aktív német és/vagy angol nyelvtudás
      • SAP ismerete előny
      • MS Office felhasználói szintű ismerete
      • Csapatszellem, jó problémamegoldó képesség, precíz munkavégzés
      • Minimum 6 hónapos gyakorlat és heti minimum 3 munkanap vállalása

      Miért éri meg a Mercedes-Benz kecskeméti gyárában dolgozni?: ­*

      • Versenyképes bérezés
      • Szakdolgozatírás lehetősége
      • Kötelező szakmai gyakorlat teljesítése
      • Utazási támogatás – tömegközlekedés esetében 100% támogatás
      • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
      • Home office lehetőség – munkakörtől függően
      • Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél
      • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
      • Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
      • Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat
      • Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
      • A német és/vagy angol nyelv mindennapos használata
      • Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha
      • Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészséghónap: gyümölcsosztás, vitaminosztás, influenza elleni oltás, egészségnevelő, prevenciós előadások)
      • Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk
      • Rugalmas időbeosztás egyetemi elfoglaltságokkal összhangban
      • Hasznos szakmai tapasztalat
      • Önálló feladatok, saját projektek
      • Német vállalati kultúra megismerése

      *A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

      Stabil munkahely, szakmai fejlődés és kimagasló juttatási csomag - ezeket biztosítja számodra a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár.
      Hasznosítsd nálunk tudásod és szakmai tapasztalatod, és csatlakozz folyamatosan bővülő csapatunkhoz!

      Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, regisztrálj jelölti adatbázisunkba, valamint töltsd fel magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

        Benefits
        Mobility offers
        Discounts for employees possible
        Mobile Phone possible
        Company Retirement
        Health Benefits
        Events for employees
        Coaching
        Inhouse Doctor
        Canteen, Café
        Barrier-free workplace
        Good public transport
        Parking
        ContactMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. LogoMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
        Mercedes út 16000 KecskemétDetails to location