DE EN Anbieter/Datenschutz
UnternehmenInnovationVerantwortungKarriereInvestorenPresseProdukte
KarriereJobsuche
Elektromos karbantartó
Aufgaben
  • Tervezett és időszakos karbantartások elvégzése, szabályzó munkautasítások és dokumentációk kialakítása, optimalizálása
  • A gyártó berendezések komplex hibáinak feltárása (különböző diagnózisrendszerek alkalmazásával pl. SPS, robottechnika, hajtástechnika), elemzése és elhárítása (alkatrészek és komponensek cseréje, javítása)
  • A PLC (S7) és PC vezérelt gyártó berendezések műszaki felügyelete, működésének optimalizálása (rendelkezésre állás, hatékonyság és energiamegtakarítás), hibáinak elemzése, javaslat megelőző intézkedésekre
  • Aktív közreműködés a több területet érintő termelési zavaroknál, 230-400 V-os hálózatok javítása
  • Átalakítások és telepítések önálló végrehajtása, szükség szerint a programozás átdolgozása
  • Saját területen a külső cégek által végrehajtott feladatok felügyelete és irányítása
Qualifikationen
  • Villanyszerelő és/vagy befejezett mechatronikai, ipari elektronikai, automatizálási vagy azokkal egyenértékű villamos végzettség érettségivel
  • Bizonyítvány elektromos berendezések szerelésére 400V-ig
  • Gyakorlatban szerzett hidraulikai, pneumatikai és vezérléstechnikai ismeretek, valamint hibakeresésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • 4 műszakos munkarendre való hajlandóság
  • Kimondottan magas fokú minőség iránti elkötelezettség, minőségközpontú szemlélet
  • Önállóan és csapatban történő precíz, gyors és felelősségteljes munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó kommunikáció- és problémamegoldó készség
  • Személyi és szakmai továbbfejlődés iránti igény
  • MS Office kiváló felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Technikusi végzettség előny
  • Hálózattechnikai ismeretek (Profinet)
  • Robotertechnik
  • PLC Programozási ismeretek
  • Hajtási rendszerek ismeretek
  • Német, vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes alapbér

Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás - tömegközlekedés esetében 100% támogatás)

Heimbüro lehetőség - munkakörtől függően

Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből

Letelepedési támogatás

Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat

Lendületes, stabil, nemzetközi környezet

Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek

A német és/vagy angol nyelv mindennapos használata

Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél

Kollektív élet- és balesetbiztosítás

Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)

Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára

Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha

Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészséghónap: gyümölcsosztás, vitaminosztás, influenza elleni oltás, egészségnevelő, prevenciós előadások)

Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Stabil munkahely, szakmai fejlődés és kimagasló juttatási csomag - ezeket biztosítja számodra a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár.
Hasznosítsd nálunk tudásod és szakmai tapasztalatod, és csatlakozz folyamatosan bővülő csapatunkhoz!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, regisztrálj jelölti adatbázisunkba, valamint töltsd fel magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

Benefits
Mit­arbeiter­rabatte möglich
Mit­arbeiter Events
Mit­arbeiter­handy möglich
Gesund­heits­maß­nahmen
Betriebs­arzt
Kantine, Café
Barriere­frei­heit
Gute An­bindung
Park­platz
Essens­zulagen
Coaching
KontaktMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. LogoMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
Mercedes út 16000 KecskemétDetails zum Standort
Join us