DE EN Anbieter/Datenschutz
UnternehmenInnovationVerantwortungKarriereInvestorenPresseProdukte
KarriereJobsuche
Bediener CNC (Rekrutacja wewnętrzna)
Aufgaben

  • Obsługa maszyn i urządzeń do obróbki bloków silników oraz wałów korbowych.
  • Przestrzeganie ustalonych wymogów bezpieczeństwa pracy, zgłaszanie zauważonych zagrożeń.
  • Zapewnienie ciągłości produkcji, wykonywania zadań w wyznaczonym czasie.
Qualifikationen

  • Znajomość obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych oraz maszyn i procesów obróbczych (wiercenie, toczenia, frezowanie, hartowanie, szlifowanie, dłutowanie, itp.) - mile widziane
  • Znajomość oprogramowania komputerowego: praktyczne umiejętności obsługi MS Office, Power Point, Excel - mile widziane.
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, uprawnienia do obsługi suwnic - mile widzane.
Benefits
Hybrides Arbeiten möglich
Mit­arbeiter Events
Gesund­heits­maß­nahmen
Mit­arbeiter­rabatte möglich
Flexible Arbeits­zeit möglich
Firmen­wagen möglich
Kantine
Gute An­bindung
Park­platz
KontaktMercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o. o. LogoMercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o. o.
Gottlieba Daimlera 559-400 JaworDetails zum Standort
Join us