DE EN Anbieter/Datenschutz
UnternehmenInnovationVerantwortungKarriereInvestorenPresseProdukte
KarriereJobsuche
Automatikai berendezés karbantartó felnőttképzési program pályakezdőknek
Aufgaben

  • A kecskeméti Mercedes-Benz autógyár 8 hónapos Automatikai berendezés karbantartó felnőttképzési programban való részvétel. Ez a képzés a gyár szakember utánpótlási programjának a része.
  • A képzés a kecskeméti Mercedes-Benz autógyár és a Kecskeméti SZC Kandó Kálmán Technikum közös képzési programja alapján
  • A képzés részben a kecskeméti Mercedes-Benz autógyár képzőközpontjában és termelőüzemeiben történik, részben pedig a Kecskeméti SZC Kandó Kálmán Technikumban
  • A képzés felnőttképzés jogviszonyban, nappali képzési rendszerben zajlik hétfőtől péntekig tanítási időben
  • A képzés Képesítő vizsgával zárul
  • A képzés elvégzésével a képzésben résztvevő személy alkalmassá válik a gyártó berendezések komplex hibáinak feltárása (különböző diagnózisrendszerek alkalmazásával pl. SPS, robottechnika, hajtástechnika), elemzése és elhárítása (alkatrészek és komponensek cseréje, javítása). A PLC (S7) és PC vezérelt gyártó berendezések műszaki felügyelete, működésének optimalizálása (rendelkezésre állás, hatékonyság és energiamegtakarítás), hibáinak elemzése, javaslat megelőző intézkedésekre.
  • A képzésről további információk az IKK honlapján találhatóak. https://api.ikk.hu/v1/media/documents/6326?filename=Automatikai-berendez%C3%A9s-karbantart%C3%B3-2021.01.08.-v1.pdf
Qualifikationen
  • Befejezett, legalább középfokú, szakirányú műszaki végzettség, amelyet 3 éven belül szerzett meg az alábbi szakmák egyikében:
  • 34 523 01 Mechatronikus-karbantartó,
  • 54 523 01 Automatikai technikus,
  • 54 523 02 Elektronikai technikus,
  • 54 523 04 Mechatronikai technikus,
  • 5 0714 19 12 Mechatronikai technikus,
  • 5 0714 04 01 Automatikai technikus,
  • 5 0714 04 03 Elektronikai technikus, 5 0714 04 03 Elektronikai technikus,
  • 5 0714 04 05 Ipari informatikai technikus,
  • 5 0714 04 06 Közlekedésautomatikai technikus, 5 0714 04 06 Közlekedésautomatikai technikus
  • Csapatmunkára alkalmasság, önálló munkavégzés, kezdeményezőkészség
  • Hajlandóság az új technológiák megismeréséhez, elsajátításához

Információk

  • A képzésben résztvevők határozott idejű munkaszerződéssel rendelkeznek és havi bérezésben részesülnek, a képzés időtartamára a technikummal felnőttképzési jogviszonyt létesít.
  • A képzés jó eredménnyel történt elvégzése a gyár nyitott szakirányú pozícióira nyíló pályázás során előnyt jelent.
  • Jelentkezési határidő: 2024.07.31.
Benefits
Mobilitäts­angebote
Mit­arbeiter­rabatte möglich
Mit­arbeiter­handy möglich
Betrieb­liche Alters­ver­sorgung
Gesund­heits­maß­nahmen
Mit­arbeiter Events
Coaching
Betriebs­arzt
Kantine, Café
Barriere­frei­heit
Gute An­bindung
Park­platz
KontaktMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. LogoMercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
Mercedes út 16000 KecskemétDetails zum Standort
Join us